Strateegia

LHV Group on suurim kodumaine finantsgrupp ja kapitali pakkuja Eestis

AS-i LHV Group peamisteks tütarettevõteteks on AS LHV Pank, AS LHV Varahaldus, AS LHV Kindlustus, LHV Bank Ltd ja AS EveryPay. LHV on loodud 1999. aastal pikaajalise investeerimis- ja ettevõtluskogemusega inimeste poolt. LHV-s töötab üle 930 inimese. LHV pangateenuseid kasutab rohkem kui 394 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 131 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 158 000 klienti. AS-i LHV Group tütarettevõte LHV Bank Ltd omab Ühendkuningriigi pangalitsentsi ja tegutseb kahes ärivaldkonnas, pakkudes pangateenuseid rahvusvahelistele finantstehnoloogia ettevõtetele ja laenusid Ühendkuningriigi väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Strateegiasuunad

LHV missioon on parem juurdepääs finantsteenustele ja kapitalile.
LHV visioon on, et inimesed ja ettevõtted julgeksid suurelt mõelda ja ette võtta.
LHV väärtused on: lihtne, toetav, tulemuslik.

LHV pikaajalised eesmärgid

LHV pikaajaliseks sihiks on pakkuda tugevaid suhteid oma partneritele, olles:

  • klientidele parima teenindusega finantsteenuste pakkuja;
  • rahvusvahelistele finantsvahendajatele kaasamõtlevaim finantsteenuste pakkuja;
  • LHV inimestele kõrget rahulolu, arengut ja eneseteostust pakkuv atraktiivne tööandja;
  • investoritele läbipaistev ettevõte, mille omakapitali aastane tootlus ületab 20%;
  • ühiskondlikult parimate juhtimispraktikate, positiivsete sotsiaalsete mõjude ja kliimaeesmärkidega ettevõte.

LHV on parim koht, kus oma raha hoida ja kasvatada

LHV keskendub ettevõtliku meelelaadiga aktiivsetele ja iseseisvatele klientidele. Eraklientidele pakub LHV peamiselt raha hoidmise ja kasvatamise teenuseid. Äriklientidele pakub LHV paindlikku ja sobivat finantseerimist ning igapäevaste rahaasjade korraldamist.

LHV tooted ja teenused on lihtsad, läbipaistvad ning asjakohased. Kliendisuhtlus käib peamiselt läbi kaasaegsete elektrooniliste suhtluskanalite. Kokkuhoitud kulud jõuavad LHV klientideni läbi igapäevaste teenuste taskukohaste hindade.

Partnerlus on LHV äri kasvatamise keskne viis. Uued algatused saavad kiiremini ja edukamalt elluviidud siis, kui osapooltel on samad huvid ja teineteise pikaajaline tugi. LHV on börsil noteeritud ettevõte. LHV soovib, et võimalikult paljud kliendid ja partnerid oleksid LHV omanikeks ja investoriteks ning saaksid osa ühise äri ehitamisest.